Поліцейські закликають громадян ретельно перевіряти інформацію про надання будь-яких послуг чи отримання фінансової допомоги. Пам’ятайте, що виплату можна оформити лише на офіційних сайтах та в держустановах, а не у вайбері, телеграмі чи фейсбуці.
- Жителька Острожчини побачила повідомлення про можливість отримати соціальну допомогу із Польщі в одній із груп у вайбері. Перейшла за посиланням на сайт, на якому ввела номер платіжної картки. Після їй одразу ж зателефонували нібито з банку і сказали повідомили чотири цифри, які необхідно ввести для підтвердження. Відтак, із її рахунку «списало» 63 895 гривень.
- Жертвою аферистів став і костопільчанин, щоправда, оформляючи допомогу від держави. Опівдні на його мобільний телефон у вайбері надійшло повідомлення із посиланням. Перейшовши за лінком, увів номер банківської картки, після чого йому зателефонував незнайомець, якому житель Костополя продиктував чотиризначний пароль. Ця «операція» коштувала йому 28 тисяч гривень.
За фактами шахрайств відкриті кримінальні провадження, – зазначають у відділі комунікації поліції Рівненської області.
Пам’ятайте! Працівники банку ніколи не запитують у громадян номер карти, термін дії чи чотиризначний код підтвердження. Це — конфіденційні дані. Якщо до вас телефонують нібито з установи та просять повідомити особисті дані — остерігайтесь. Це шахраї!
Читайте також: Зіткнулися легковик та маршрутка: унаслідок ДТП травмувався житель Рівненського району
Источник: www.rivne1.tv