Як у 104 бригаді ТрО виховують сержантів-лідерів (ВІДЕО)

Павло Невесенко, Володимир Захаров

Як у 104 бригаді ТрО виховують сержантів-лідерів (ВІДЕО) - INFBusiness

Як у реальному бою. У 104 бригаді ТрО тривають військові навчання. Цього разу військові виконували штурм будівлі, яку зайняв противник. Основна мета таких навчань – зробити з сержантів лідерів, які прийматимуть правильні рішення в реальному бою та збережуть особовий склад. Як готують майбутніх сержантів бачив Павло Невесенко.

 Солдати 104 бригади ТРО розпочинають штурм будівлі де за сценарієм знаходяться вагнерівці. Основне завдання вибити противника та зачистити командний пункт противника.

Уже в середині будівлі штурмовики стикаються з труднощами.

Тим часом оборонці, так звані вагнерівці тримають оборону зсередини. Одному з бійців групи атаки вдається вилізти на третій поверх та ліквідувати 4 противників.

Знизу будівлі триває евакуація поранених та загиблих військових. Емоції тут зашкалюють.

Ось так за принципом реального бою у 104 бригаді ТРо тривають навчання – курси сержантського лідерства. Як наслідок штурмовикам вдалося ліквідувати ворога та зайняти будівлю, щоправда серед атакуючих теж чимало втрат. Потому інструктори разом з солдатами розбирають, які ж помилки були допущені під час виконання завдання. Боєць з позивним "Кривий" один з тих, хто обороняв будівлю. Аналізує, як для нього пройшов бій.

Спостерігав за ходом бою і асистент інструктора "Кепа". Розповідає, які осовні помилки були допущені під час штурму.

У 104 бригаді ТрО розповідають, вирішили провести курс підготовки сержантів не вперше, бо саме вони є є надважливою ланкою між офіцерським складом та солдатами.

Навчали сержантів інструктори, які мають величезний бойовий досвід ще з часів проведення АТО. Один з них, "Бразилець" розповідає хочуть виховати сержантів-лідерів, які прийматимуть правильні рішення у зоні бойових дій. Це допоможе зберегти особовий склад, адже це найбільша цінність у бригаді.

Курс сержантського лідерства у 104 бригаді ТрО триватиме ще тиждень. Попередньо бійці пройшли перший етап теоритичної підготовки. Нині тривають практичні бойові завдання, які в майбутньому допоможуть військовим вберегти життя вже у реальному бою.

 

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *