Пліч-о-пліч: завершення першої хвилі відновлення будинків Херсонщини

Пліч-о-пліч: завершення першої хвилі відновлення будинків Херсонщини - INFBusiness

Перший етап проєкту “Пліч-о-пліч” завершений. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час брифінгу. Модерував захід директор Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА Олександр Поліщук.

Рівненщина завершила перший етап проєкту, де взяла шефство над Кочубеївською громадою Херсонської області.

Всі ремонтні роботи були проведені для того, щоб сім’ї могли провести опалювальний сезон у нормальному житлі, в хороших умовах. Вже відновлено 178 приватних будинків, – повідомив начальник ОВА.

Волонтери з Рівненської області працювали у селах Заградівка, Кочубеївка та Орлова. Там вони відновлювали зруйновані ворогом будинки. Основні роботи, які виконувалися на житлових об’єктах – ремонт чи повна заміна дахів, засклення та заміна вікон, ремонт фасадів.

Загальна сума перерахованих коштів від Рівненської області на виконання відновлювальних робіт в Кочубеївській ТГ становить 8 350 000 грн.

Також Віталій Коваль анонсував початок другого етапу відновлення Кочубеївської ТГ. Як він зазначив, наше завдання дати відчути жителям деокупованих територій, що ми з ними пліч-о-пліч. Таким чином планується відновити ще 296 житлових будинків. Вони зазнали руйнування трохи менших розмірів.

Читайте також: На Рівненщині розпочався опалювальний сезон: у трьох громадах вже теплі батареї

Источник: www.rivne1.tv

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *