Національний будинок музики розпочинає новий цикл освітніх концертів

Національний будинок музики розпочинає новий цикл освітніх концертів - INFBusiness

Національний будинок музики розпочинає новий цикл освітніх концертів 06.01.2024 12:40 Укрінформ Національний будинок музики розпочинає новий цикл освітніх концертів «Baroque Education» – це п’ять концертів-розмов, під час яких музиканти у неформальній обстановці та у вільному форматі спілкуватимуться з глядачами та виконуватимуть давню музику.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Наше завдання – зробити цю музику доступною та зрозумілою для кожного, незалежно від вашого музичного бекґраунду. Тому після концерту ми радо поспілкуємося з вами на цікаві для вас теми в контексті барокової музики. Нумо занурюватися в бароко разом», – прокоментували цикл концертів його музиканти – учасники Liatoshynskyi Capella: Early Music Ensemble.

За інформацією музикантів, кожна подія буде присвячена окремим складовим барокової музики, які виокремлюють цей стиль з-поміж інших.

Перший концерт – «Baroque Education: кіт у мішку» — відбудеться 19 січня у Хлібні Національного заповідника Софія Київська. Це початок занурення в бароко. Музиканти розкажуть про особливості тогочасних інструментів та їхні сучасні реконструкції, специфіку вокального виконання та нотацію. Також слухачі дізнаються про спів кастратів, групу інструментів басо-контінуо і загалом про основи, на яких базується барокова музика. І все це буде у форматі живого спілкування та виконання.

У програмі: Аркадельт, Славинецький, Берталі, Шарпентьє, Персел, Кальдара, Сенайє, Гендель, Бортнянський

Liatoshynskyi Capella: Early Music Ensemble у складі: Олеся Люба /сопрано/, Наталія Хмілевська /сопрано/, Роман Меліш /контратенор/, Тетяна Андрієвська /скрипка/, Тетяна Гречанівська /віолончель/, Ігор Тарновецький /теорба/, Наталія Фоменко /клавесин/. Модератор — Олександр Островський

Наступний концерт циклу — Baroque Education: Афект Кота — пройде 15 лютого у Хлібні Національного заповідника Софія Київська.

Також у січні відбудуться такі концерти Національного будинку музики:

7 січня, 19:00 – Національна філармонія – Іван Малкович і Liatoshynskyi Capella: Різдвяна історія

12 січня, 18:00 – Хлібня Національного заповідника «Софія Київська» – NotaBene: Вебер, Шуман, Гіндеміт

13 січня, 17:00 – Київська опера – Портрети: Моцарт/ Камерний ансамбль «Київ»

21 січня, 16:00 – Собор Святої Софії – Liatoshynskyi Capella до Дня Соборності

26 січня, 19:00 – Національна філармонія – Органний концерт Валерії Балаховської

27 січня, 19:00 – Київська опера – Серенади: Моцарт, Елгар, Сильвестров / Liatoshynskyi Capella.

Фото: Національний будинок музики

Культура Музика Освіта

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *