Кадрове забезпечення академічних ліцеїв – це складна проблема, – зазначає Міністерство освіти і науки.

Наповнення академічних ліцеїв педагогічним персоналом є актуальною та водночас викликом.

Це зауважила заступниця очільника Міністерства освіти і науки Надія Кузьмичова, виступаючи перед делегатами форуму «Педагоги майбутнього», що проходив у Львові.

Як зазначила посадовиця, вирішення дилеми «хто здійснюватиме викладання у ліцеях» залежатиме від моделі заснування ліцею, яку обере засновник.

Якщо буде обрано підхід створення окремої юридичної одиниці, то до такого ліцею педагогічний склад буде підбиратися «з чистого аркуша».

У випадку, коли засновник надасть перевагу моделі реорганізації, то його діяльність буде обмежуватися рамками трудового законодавства. Це означає, що йому доведеться запропонувати педагогам, які вже працюють у закладі, передусім еквівалентну посаду.

«Я усвідомлюю, що ви прагнете почути єдину відповідь, але її не існує. Існує значна кількість територіальних громад. Деякі з них будуть започатковувати заклад від початку, проводячи або не проводячи відбір на керівну посаду, і це більш заплутаний шлях. Якщо ж буде обрано шлях реорганізації, Трудовий кодекс не може бути проігнорований», – підкреслила Кузьмичова.

Телеграм-каналі Освіта.ua.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *