Чи можна тим, хто худне, їсти після 18:00: рекомендації нутриціологів

Чи можна тим, хто худне, їсти після 18:00: рекомендації нутриціологів - INFBusiness

Міф про те, що прийом їжі строго до 18:00 сприяє схудненню, заснований на неправильному розумінні процесів метаболізму, заявили нутриціологи. За їх словами, зниження ваги відбувається за рахунок зменшення калорійності раціону, тому в чітко визначені часові рамки людина з'їдає менше. Такий самий принцип діє і під час інтервального голодування, інформує Ukr.Media.

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до відбою. Для тих, хто лягає спати о 22:00, оптимальний час вечері — 19:00. Але якщо ви лягаєте пізно, то вечерю краще організувати за чотири-п'ять годин до сну, пояснили експерти.

Вечірній прийом їжі має бути найлегшим. До кінця дня наш метаболізм сповільнюється у зв'язку з циркадними ритмами. Білкові продукти з овочами — чудове поєднання для вечері. Під час зниження ваги необхідне вживання білкової їжі, щоб підтримувати постійний амінокислотний склад у крові, розповіли фахівці.

Медики розповіли, що деякі продукти можуть викликати дискомфорт і надмірне газоутворення. Тому перед сном рекомендується уникати важкої, смаженої та жирної їжі, щоб унеможливити порушення сну.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *