Як часто потрібно міняти зубну пасту: ви точно такого не знали

Як часто потрібно міняти зубну пасту: ви точно такого не знали - INFBusiness

Збільшення кількості зубної пасти ніяк не впливає на те, що в підсумку зуби будуть чистішими. Про це розповіли лікарі-стоматологи, інформує Ukr.Media.

У рекламі ми звикли бачити, як щасливі люди видавлюють жирну смужку за розміром зубної щітки. Для виробників такий підхід вигідний, оскільки паста швидше закінчиться, а споживач раніше купить новий тюбик. Але, з медичної точки зору, видавлювати таку велику кількість зубної пасти на одне використання нема потреби. Більш того, дуже велика кількість пасти занадто сильно розм'якшує щітку і може зробити процес, навпаки, менш ефективним, пояснили експерти.

За словами лікарів, оптимальною буде кількість розміром з горошину або приблизно третина від того обсягу, який ми бачимо в рекламі.

Значення матиме склад і якість зубної пасти. За відсутності серйозних стоматологічних проблем можна користуватися практично будь-якою. Але уникайте занадто дешевих варіантів. Дуже часто в них міститься карбонат кальцію. Це недорогий і дуже грубий абразив, який може подряпати емаль. Краще обирати пасту середнього цінового сегмента і вивчати склад перед покупкою, додали фахівці.

Стоматологи зазначили, що будь-якою зубною пастою не слід користуватися довго. Її треба міняти, коли тюбик добігає кінця. У середньому одній людині стандартної упаковки вистачає приблизно на один-півтора місяця. Причому змінювати треба не тільки склад, а й марку зубної пасти. Інакше відбувається звикання, і вона просто перестає ефективно діяти.

Якщо ви користуєтеся зубною пастою з активними компонентами, наприклад, відбілювальною, антибактеріальною тощо, то її рекомендується чергувати з нейтральною. Тобто не чистити зуби щодня пастою з активними компонентами, а користуватися нею приблизно два-три рази на тиждень. У такому разі краще відразу купити два тюбики і поміняти пасту, коли вони закінчаться, резюмували стоматологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *