Пластичні хірурги розповіли про небезпечні наслідки ботоксу

Пластичні хірурги розповіли про небезпечні наслідки ботоксу - INFBusiness

Ін'єкції ботоксу — досить популярний метод позбавлення від зморшок. За останній час він став знайомим для багатьох жінок, які бажають поліпшити свій зовнішній вигляд. Проте ботокс, як і інші медичні препарати, має свій список протипоказань. Багато людей навіть не здогадуються, які побічні ефекти можна отримати від ін'єкцій. Пластичні хірурги розповіли, чим небезпечний ботокс, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, коли ботокс в організмі закінчує свій ефект, у людини провисають м'язи. У неї утворюється ще більша кількість зморшок.

З цього моменту людина стає рабом косметологічної індустрії. Після того як ботулотоксин уже не допомагає, пацієнт іде на фейсліфтинг — пластичні операції, які спрямовані на усунення вікових змін: глибоких зморшок, шкірних складок, гравітаційних опущень на обличчі та в зоні декольте.

Фахівці зазначили, що підтяжка обличчя — це дуже серйозна травматична операція, у процесі якої натягуються шкіра і м'язи, а зайве прибирається. У результаті людина страждатиме від частих мігреней, оскільки відбувається недостатнє кровопостачання голови.

Ще одне дуже серйозне ускладнення — виникнення асиметрії обличчя, додали лікарі. Це виникає внаслідок людського фактора: майстер неправильно ввів препарат, у процесі процедури у нього ненавмисно здригнулася рука, у зв'язку з чим розчин нерівномірно розподілився. Крім цього, можуть виникати й інші, специфічні, зміни, що потребують корекції. Наприклад, порушення сльозовиділення, погіршення зору, слабкість під час жування, слинотеча тощо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *